Samorząd Uczniowski i Wolontariat

WICEPRZEWODNICZĄCE – ZOFIA JASIŃSKA, ZUZANNA KSIĄŻEK

KOORDYNATOR SEKCJI: ANNA MRÓWCZYŃSKA

WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 5 października 2018 r. w naszej szkole odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. W wyborach głosowało 343 uczniów. Największą liczbę głosów otrzymał Jakub Lisiecki z klasy VIII c, tym samym zostając przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego. W prezydium znaleźli się także: Zofia Jasińska, Zuzanna Książkiewicz i Anna Mrówczyńska. Pozostali kandydaci również dostali się do Samorządu Uczniowskiego. Liczymy na wiele wspaniałych pomysłów!

Tekst: Anna Mrówczyńska, Martyna Kaleta

Fotogaleria: Janek Stachowiak

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, Rada Samorządu Uczniowskiego i Wolontariatu składa Nauczycielom i Pracownikom Szkoły Podstawowej nr 3 najlepsze życzenia: satysfakcji z wykonywanej pracy, optymizmu, uśmiechu oraz licznych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

KONKURS „KLUB SZKOLNEGO DETEKTYWA” ROZSTRZYGNIĘTY

Samorząd Uczniowski ma przyjemność ogłosić, że tytuł Szkolnego Detektywa w roku szkolnym 2018/2019 otrzymuje Wiktoria Lewkowicz z klasy V c. Uczennica odznaczyła się niesamowitą spostrzegawczością i intuicją na miarę Sherlocka Holmes’a. Serdecznie gratulujemy!

Pod zdjęciami z dzieciństwa, ukryli się: nr 1 Pani Krystyna Pokorska (pedagog), nr 2 Pani Anna Jasińska (język angielski), nr 3 Pani Izabela Kurowska (historia i wos), nr 4 Pan Tomasz Tylman (język polski), nr 5 Pani Dorota Świerczyńska (dyrektor szkoły, geografia), nr 6 Pani Marta Stępień (matematyka), nr 7 Pani Dorota Sowińska (język polski).

31 października – Bal Wszystkich Świętych

Tego dnia w naszej szkole uczniowie przybyli w strojach ulubionego świętego lub halloweenowym. Uczniowie wykazali się niezwykłą pomysłowością i zaangażowaniem.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ W NASZEJ SZKOLE

Dnia 21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień.  Na parterze naszej szkoły uczniowie klas pierwszych i drugich przyczepiali do gałęzi „Drzew Życzliwości” kartki z dobrymi słowami i pozdrowieniami. Uczniowie starszych klas mieli za zadanie odnaleźć ukryte w całej szkole kartki ze specjalnie na te okazje przygotowanymi sentencjami.  Dodatkowo można było zdobyć kilka punktów w Lidze Klas ubierając się na żółto – kolorze optymizmu i radości.