Nauczyciele

NAUCZYCIEL NAUCZANY PRZEDMIOT
mgr Aleksandra Baran edukacja wczesnoszkolna
mgr Mariusz Białkowski WF
mgr Katarzyna Błaszak pedagog
mgr Magdalena Bobek psycholog
mgr Dorota Diakowicz matematyka, informatyka
mgr Rafał Dudziński WF
mgr Magdalena Eltmann edukacja wczesnoszkolna
Artur Filipek pedagog
mgr Małgorzata Filipiak – Cieślak nauczyciel bibliotekarz
mgr Agata Georgiew matematyka, etyka
mgr Sylwia Górnaś edukacja wczesnoszkolna
mgr Dąbrówka Graczyk matematyka
mgr Marcin Grzegorzewski religia
mgr Ewa Jakubowska matematyka
mgr Anna Jasińska język angielski
mgr Krzysztof Jauksz technika
mgr Danuta Juszczak -Wierkiewicz świetlica
Jan Kiełbasiewicz historia
mgr Piotr Kobiela chemia
mgr Michał Komisarek język angielski
mgr Magdalena Kosowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Aneta Kot język polski
mgr Justyna Kowańdy edukacja wczesnoszkolna
mgr Julita Książek-Myślińska język angielski
mgr Monika Kudziń WF
mgr Izabela Kurowska historia, wiedza o społeczeństwie
mgr Justyna Malinowska WF
mgr Magdalena Martyniuk plastyka
mgr Mariola Okleja logopeda
mgr Agnieszka Pajchrowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Julia Piechowiak świetlica
mgr Anna Rochowiak edukacja wczesnoszkolna
mgr Andrzej Rothe fizyka
mgr Marzena Sitarz religia
mgr Dorota Sowińska język polski
mgr Agnieszka Stachowiak edukacja wczesnoszkolna
mgr Katarzyna Stramowska muzyka, edukacja dla bezpieczeństwa
mgr Katarzyna Strycka – Fabrowska biologia, WDŻR
mgr Beata Suluk język polski, nauczyciel bibliotekarz
mgr Anna Syroczyńska logopeda
mgr Monika Szafirska język polski, plastyka
Szymon Szambelan geografia
mgr Renata Szatkowska edukacja wczesnoszkolna
mgr Małgorzata Śmiechowska świetlica
mgr Dorota Świerczyńska geografia
mgr Alicja Tomczak – Kowalska matematyka
mgr Aneta Tomkowiak język polski
mgr Tomasz Tylman język polski
mgr Arkadiusz Trzebniak język angielski
mgr Aleksander Wiatr edukacja wczesnoszkolna
mgr Emilia Wiśnioch pedagog specjalny
Jonasz Wojdowski WF
mgr Grażyna Wróblewska język niemiecki
mgr Beata Zawadzka świetlica