Konkursy

Wakacyjny Szkolny Konkurs Fotograficzny

Biblioteka szkolna zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym:

„Zabierz książkę z domu lub biblioteki do wakacyjnej teki”

 ZASADY:

 1. Zabierz ze sobą książkę na wakacje i zrób zdjęcie, ukazujące gdzie ją czytasz.
 2. Każda osoba może przesłać do 3 zdjęć.
 3. Zdjęcia należy przesłać na adres mailowy: gosiafilipiak@op.pl w terminie od 3 do 10 września z tytułem maila: konkurs fotograficzny.
 4. Nagrodzone zostaną najciekawsze zdjęcia.

I OGÓLNOPOLSKI KONKURS WOKALNY IM. STANISŁAWA JOPKA – ELIMINACJE WOJEWÓDZKIE
12 – 13 października 2019

Dyrektor Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze” Jacek Boniecki oraz Kierownictwo Zespołu Folklorystycznego „Wielkopolanie” serdecznie zapraszają utalentowane wokalnie osoby do wzięcia udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Stanisława Jopka. Uczestnicy Konkursu będą mieli okazję zmierzyć się z tak znanymi utworami z repertuaru Mazowsza jak „Dwa serduszka” czy „Ej, przeleciał ptaszek”!

Każdy z uczestników Konkursu zobowiązany jest do przygotowania dwóch utworów po jednym z każdej z dwóch obowiązujących zawodników list. Na obydwu znajdują się kompozycje z repertuaru Zespołu Mazowsze.

Podczas  występu konkursowego uczestnik będzie miał za zadanie wykonanie jednego z przygotowanych utworów (kompozycja zostanie wybrana przez jury spośród dwóch przygotowanych przez uczestnika). Jeśli komisja konkursowa uzna za stosowne, uczestnik może zostać poproszony o zaprezentowanie drugiej z przygotowanych kompozycji. Dopuszczalne są wykonania a capella, a także z towarzyszeniem akompaniatora albo zespołu. Dozwolone jest również wykonanie utworu z podkładem odtworzonym z nośnika. Informacje dotyczące akompaniamentu oraz potrzebnego nagłośnienia uczestnik zobowiązany jest podać na karcie zgłoszeniowej.

ZGŁOSZENIA:

Osoby zainteresowane udziałem w Konkursie Jopka zobowiązane są do przesłania podpisanego i zeskanowanego zgłoszenia konkursowego (w załączeniu) drogą elektroniczną na adres mailowy:
konkurs.jopek@folklor.pl lub wydrukowanego i podpisanego zgłoszenia pocztą tradycyjną na adres:

Wojewódzka Biblioteka Publiczna i Centrum Animacji Kultury

ul. Węgorka 20, 60-318 Poznań

z dopiskiem: „Konkurs Wokalny im. Stanisława Jopka”

Termin zgłaszania udziału w zmaganiach konkursowych mija 16 września 2019 roku (w przypadku poczty tradycyjnej decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin oraz szczegółowe informacje dostępne na stronie: www.mazowsze.waw.pl

Konkurs „Mój głos”

Cel konkursu:
Celem konkursu jest propagowanie idei udziału w wyborach oraz świadomego uczestnictwa w procesie wyborczym.

Zadania konkursowe:
Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu (dowolną techniką płaską) zachęcającego do udziału w wyborach. Plakat powinien zawierać hasło promujące udział w wyborach. Nie może być reklamą żadnej partii.

Czas trwania konkursu:
Konkurs rozpoczyna się 28 maja 2019r. – termin przysyłania prac konkursowych kończy się 07 czerwca 2019r. (Komisja będzie obradować nad pracami w dniach 08 czerwca 2019r. i  tylko te prace będą oceniane, które fizycznie wpłyną do Fundacji przed tym terminem). Wyniki konkursu będą ogłoszone 10 czerwca 2019r. na stronie internetowej Fundacji (www.fundacjahpd.pl) oraz na stronie fundacji na FB.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY MÓJ GŁOS

Regulamin konkursu Mój głos

 

Konkurs „FORMY OCHRONY PRZYRODY W TWOJEJ OKOLICY”

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać zdjęcie dowolnej formy ochrony przyrody (pomnik przyrody, park narodowy, park krajobrazowy, rezerwat przyrody, użytek ekologiczny, gatunek chroniony rośliny lub zwierzęcia itd.)

Prace można nadsyłać przez cały okres trwania konkursu. Konkurs trwa do 30 września 2019 r. Szczegóły w regulaminie konkursu na stronie http://www.lop-poznan.cba.pl/ oraz na profilu Facebook Zarządu Okręgu LOP w Poznaniu.

 

Konkurs „Ratujmy konie – VIII edycja”

Cel konkursu:

Celem konkursu jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem wywozu
polskich koni do rzeźni u schyłku ich życia oraz możliwości wykorzystania tych
koni w celach rehabilitacyjnych (hipoterapia) dla dzieci z autyzmem. Celem jest
także pomoc wszystkich środowisk w całej Polsce w wybudowaniu azylu dla koni
(stajnia) w ośrodku Ostoya Roztocze w Kawęczynku koło Szczebrzeszyna.

Zadania konkursowe:

1. Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu (dowolną techniką)
informującego o zbiórce na azyl dla koni rehabilitujących dzieci z autyzmem.
Plakat powinien zawierać: elementy graficzne (w tym logo fundacji do pobrania
na stronie www.fundacjahpd.pl, ) nr konta fundacji oraz hasło: Razem ratujemy
konie.
2. Fotorelacja z przeprowadzonej zbiórki (zbiórek) na cel budowy azylu dla koni.
3. Protokół wpłaty z przeprowadzonej zbiórki.

Termin” do 07. czerwca 2019 r.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY RAZEM RATUJEMY KONIE VIII EDYCJA

Regulamin Konkursu RAZEM RATUJEMY KONIE 8 EDYCJA

Konkurs „uDOSTĘPniacze”

Zapraszamy do udziału w bezpłatnym konkursie pn. „uDOSTĘPniacze”, którego organizatorem jest Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju. Konkurs skierowany jest do uczniów z klas IV – VII szkół podstawowych i ma bardzo ciekawą formułę, ponieważ każda zgłoszona praca w nim wygrywa.
Celem Konkursu, będącego elementem Programu Dostępność Plus, jest uwrażliwienie i podniesienie świadomości młodych ludzi na temat potrzeb osób, które mają trudności w poruszaniu się czy percepcji (np. seniorzy, osoby z niepełnosprawnościami, osoby z czasowymi urazami) oraz istniejących barier w otaczającej przestrzeni.
uDOSTĘPniacze to nie tylko konkurs dla uczniów. To także szereg elementów towarzyszących:
 • Lekcja dla uczniów – każdy zgłoszony nauczyciel ze szkoły zakwalifikowanej do Konkursu otrzyma atrakcyjne materiały dydaktyczne oraz scenariusz zajęć pozwalający przeprowadzić swoim uczniom (dla grupy min. 20 uczniów) 45-minutową lekcję o dostępności. Wśród materiałów znajdzie się min. film animowany (organizacja w czerwcu lub we wrześniu 2019 r.).
 • Szkolenie – specjalne szkolenie e-learningowe skierowane do nauczycieli zgłoszonych do prowadzenia lekcji, dzięki któremu zostaną wprowadzeni w temat dostępności oraz otrzymają certyfikat z tego zakresu.
 • Nagrody – nagrody rzeczowe dla uczniów i nauczycieli. Laureaci Konkursu (3 zwycięskie zespoły) wezmą udział w gali finałowej a także wycieczce do Centrum Nauki Kopernik (październik 2019 r.). Pozostali uczestnicy otrzymają dyplomy oraz upominki.
 • Warsztaty – każda szkoła, która weźmie udział w konkursie otrzyma od 3 do 6 warsztatów z dostępności dla uczniów (organizacja w okresie: październik – grudzień 2019 r.). Zajęcia poprowadzą profesjonalni trenerzy delegowani przez Organizatorów Konkursu.
Zadanie konkursowe – polega na przygotowaniu pracy na temat identyfikacji przez uczniów barier w swoim otoczeniu utrudniających codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami i zaproponowaniu sposobu ich usunięcia (jeden zespół maksymalnie 10-osobowy). Praca może mieć dowolną formę: plastyczną, zdjęciową lub filmową.
Szczegółowe informacje o konkursie – dostępne są na stronie:
Zgłoszenia do konkursu – można dokonać w terminie do 18 czerwca 2019 r. uzupełniając formularz dostępny na stronie: www.udostepniacze-zgloszenie.pl Ilość miejsc jest ograniczona, o zakwalifikowaniu do konkursu decyduje kolejność zgłoszenia oraz poprawność przesłanych dokumentów.
Ważne – konkurs rozpoczyna się zgłoszeniem szkoły do 18-tego czerwca, ale trwa do połowy października, tak by każdy zakwalifikowany zespół miał czas na opracowanie pracy i spokojny udział w konkursie.

Konkurs Ekologiczny

Zespół Szkół Mechanicznych im. KEN w Poznaniu przy ul. Świerkowej 8 serdecznie zaprasza uczniów ostatnich klas gimnazjów i szkół podstawowych do wzięcia udziału Konkursie Ekologicznym, który odbędzie się 30.05.2019  o godz. 10.45 w Zespole Szkół Mechanicznych w Poznaniu.

Chęć udziału w konkursie należy zgłosić do 27.05.2019.

KARTA ZGŁOSZENIA SZKOŁY

REGULAMIN KONKURSU PRZYRODNICZEGO

Konkurs Bohaterowie Niezłomni

Zachęcamy serdecznie do udziału uczniów w konkursie historycznym „Bohaterowie Niezłomni” organizowanym przez młodzież Akademii Młodzieżowej działającej w ramach Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo. Jest on adresowany do wszystkich uczniów klas podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w wieku 13-19 lat. Celem konkursu jest popularyzacja wśród młodzieży szkolnej historii i bohaterskich postaw Żołnierzy Niezłomnych walczących z sowieckim okupantem w latach 1944 – 1963, propagowanie innowacyjnych metod edukacyjnych oraz zmiana nastawienia do nauki historii.

 Konkurs polega na rozwiązaniu 6 zagadek historycznych zawartych w krótkich filmach nagranych przez młodzież z Akademii Młodzieżowej.
• Filmy będą publikowane na funpage’u Akademii Młodzieżowej na Facebooku oraz na kanale Telewizji Akademii Młodzieżowej na Youtube co dwa dni. Pierwszy z nich pojawi się 23 maja 2019 r. o godz. 20.00., ostatni 2 czerwca 2019 r. o godz. 20.00.
• Wygrywa ten, kto w najkrótszym czasie dobrze rozwiąże wszystkie zagadki filmowe.
• Do wygrania 3 nagrody w postaci kart podarunkowych do wykorzystania na materiały edukacyjne w sklepach sieci Empik

1 nagroda o wartości 700 zł
2 nagroda o wartości 500 zł
3 nagroda o wartości 300 zł

Więcej szczegółów na stronie internetowej

www.konkurs-historyczny.akademiamlodziezowa.pl

oraz pod numerem  tel. 512 440 046.

Do pobrania:
1. Regulamin konkursu (pobierz)
2. Plakat konkursu (pobierz)

Konkurs Piosenki Angielskiej

Lednicka Wiosna Poetycka XXIII EDYCJA Turnieju Poetyckiego „O Koronę Wierzbową”

Turniej adresowany jest do uzdolnionej literacko młodzieży szkolnej w wieku od 12 do 19 lat. Jego celem jest odkrywanie i rozwijanie młodych talentów poetyckich, propagowanie patriotyzmu, wiedzy przyrodniczej, historycznej oraz geograficznej o Ziemi Lednickiej.

Należy nadesłać maksymalnie 3 niepublikowane teksty poetyckie, mogą być tematycznie związane z Ziemią Lednicką oraz Jubileuszem 50-lecia Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy

LWP 23 regulamin klauzula-2

1. Bieg Rodzinny

W niedzielę 2 czerwca 2019 roku o godzinie 10.00 wystartuje w Swarzędzu 1. Bieg Rodzinny. Udział w nim  może wziąć absolutnie każdy, a szczególnie  mile widziane będą całe rodziny. Trasa ma długość 1 200 metrów, a czas na jej pokonanie wynosi nawet 60 minut. Zapisy przyjmowane są do 15 maja 2019 roku poprzez stronę www.biegi.szpot.pl . Wystartuj w historycznym 1. Biegu Rodzinnym w Swarzędzu i zdobądź medal, może pierwszy w życiu.

Konkurs „100 lat UAM”

 Zarząd Województwa Wielkopolskiego ogłasza konkurs „100 lat UAM”. Koordynatorem konkursu jest Departament Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadpodstawowych z terenu Wielkopolski.
Prace wraz z Kartą zgłoszeniową (załącznik nr 1 do Regulaminu) należy złożyć do 17 maja 2019 r. osobiście lub przesłać pocztą (decyduje data wpływu).
Uczestnicy Konkursu mają za zadanie przygotować:
a) dzieci przedszkolne – pracę plastyczną dowolną techniką plastyczną w formacie A4 –
temat: Patron UAM,
b) uczniowie szkół podstawowych kl. I-IV – rymowankę lub krótki wiersz na temat UAM,
c) uczniowie szkół podstawowych kl. V-VIII – opis na 2 str. format A4, czcionka 12 Times, 1 wiersz odstępu) temat: Wybitny absolwent UAM w mojej okolicy,
d) uczniowie gimnazjów oraz szkół ponadpodstawowych – Ja jako przyszły student UAM – rysunek albo zdjęcie sleeveface z książką wydaną przez Wydawnictwo UAM lub z materiałami promującymi Uczelnię.

Rajd integracyjny do Pobiedzisk

XVII Wielkopolski Rajd Integracyjny „Sprawni Inaczej – Bez Barier i Granic”

Owińska 12 maj 2019 rok

Regulamin: Rajd Niepełnosprawni 2019

Konkurs „Wiosna w mojej okolicy”

Konkurs fotograficzny dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Konkurs rozpoczyna się 25 kwietnia 2019r. – termin przysyłania prac konkursowych kończy się 16 maja 2019r. (Komisja będzie obradować nad pracami w dniach 17-18 maja 2019r. i tylko te prace będą oceniane, które fizycznie wpłyną do Fundacji przed tym terminem).
Wyniki konkursu będą ogłoszone 20 maja 2019r. na stronie internetowej Fundacji (www.fundacjahpd.pl) oraz na stronie fundacji na FB.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY WIOSNA W MOJEJ OKOLICY

Regulamin konkursu Wiosna w mojej okolicy

 

Konkurs dot. pomocy pszczołom poprzez m.in. nasadzenia roślin im przyjaznych

Uczestnicy mogą zgłaszać nieograniczoną liczbę wniosków. Do zdobycia są granty po 12000 zł i 6400 zł. Nie ma obowiązku wkładu własnego.

Termin złożenia wniosku organizatorowi upływa 7.05.2019 r. więc mamy bardzo mało czasu.

IV edycja konkursu historycznego Patria Nostra

Termin rejestracji :: 30.05.2019
Termin wykonania prac :: 31.05.2019
Głosowanie :: 3 – 7 czerwca 2019

Gala Finałowa :: 10. 06. 2019
 

REJESTRACJA UCZESTNIKÓW

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się  poprzez stronę internetową konkursu. Link do formularza rejestracji:

https://konkurs-patrianostra.pl/edycja-iv-wielkopolska-2018-2019

Zgodnie z regulaminem, każda szkoła może zgłosić tylko 1 drużynę składającą się z 3 uczniów oraz nauczyciela-opiekuna. Na stronie internetowej znajduje się formularz rejestracyjny który należy wypełnić. Każda drużyna rejestruje się jako całość, dlatego też
prosimy zainteresowanych uczniów i nauczycieli o wcześniejsze zorganizowanie drużyny (3 uczniów pod opieką nauczyciela)

PRACE KONKURSOWE

Prace konkursowe to 30 sekundowe animacje lub 45 sekundowe filmy prezentujące ważne wydarzenia z jednego z 52 tygodni roku. Organizator przydziela tematy według kolejności zgłoszeń, na podstawie listy ułożonej w porządku chronologicznym. Tematy
przewodnie IV Edycji Konkursu są związane z budową niepodległego państwa polskiego od 1918 roku, jednakże w ramach konkursu wykonane zostaną prace dotyczące wszystkich okresów historii naszego kraju.

GALA FINAŁOWA:
Gala finałowa konkursu odbędzie się 10 czerwca 2019 roku w Filharmonii Poznańskiej.

Zapraszamy do śledzenia naszej strony internetowej. Link poniżej.

Przegląd Piosenki Jacka Kaczmarskiego

Tylem już wierszydeł spłodził,
że jest czym okpić po mnie ciszę

W przeglądzie biorą udział uczniowie klas siódmych i ósmych szkół podstawowych, szkół gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w przeglądzie powinny wypełnioną kartę zgłoszenia przesłać do 27 kwietnia 2019.

Szczegóły w regulaminie: Przegląd Piosenki Jacka Kaczmarskiego

IV Gminny Konkurs Recytatorski „Co nam wiosną w duszy gra” pod hasłem: „Wiosna w poezji dziecięcej”

Konkurs przeznaczony dla uczniów klas I-III SP, odbędzie się 04.04.2019 w Auli Szkoły Podstawowej nr 2 w Zalasewie.

REGULAMIN GMINNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Moja wymarzona złota rybka”

Konkurs adresowany jest do dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych w wieku od 3 do 15 lat.

Każdy uczestnik wykonuje tylko jedną pracę w dowolnej technice płaskiej: rysowanie, malowanie, wyklejanie (z wyjątkiem technik nietrwałych oraz komputerowych i przestrzennych) w formacie A4 – szczegóły i wymogi formalne w Regulaminie konkursu.
Szkoła lub placówka może przysłać nieograniczoną liczbę prac.

Regulamin Konkursu Moja wymarzona złota rybka

IV Wojewódzki Konkurs Fotograficzny „Człowiek – portret środowiskowy”

Konkurs przeznaczony dla uczniów klas 7. i 8. SP oraz uczniów szkół gimnazjalnych. Zdjęcia należy przesłać do dnia 17 maja 2019 r.

Szczegóły w regulaminie: IV konkurs fotograficzny.

 

Konkurs dla najmłodszych „Moja ulubiona książka”

Konkurs przeznaczony dla uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Polega na przygotowaniu plakatu dotyczącego ulubionej książki dziecka.

Szczegóły na stronie konkursu.

Wojewódzki Konkurs wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i polskich symbolach narodowych

Stowarzyszenie Unia Gospodarcza Regionu Śremskiego – Śremski Ośrodek Wspierania Małej Przedsiębiorczości oraz Stowarzyszenie Miłośników Dziedzictwa Narodowego im. gen. Józefa Wybickiego serdecznie zapraszają do udziału w IV edycji wojewódzkiego konkursu wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i polskich symbolach narodowych. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich z terenu województwa wielkopolskiego.

strona konkursu

karta zgłoszenia

Regulamin konkursu

zgoda rodziców dla małoletniego uczestnika

X Jubileuszowy Konkurs Krasomówczy i Gramatyczno-ortograficzny im. ks. Onufrego Kopczyńskiego

Szkoła Podstawowa w Czerniejewie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w Konkursie.  Szczegółowe programy uroczystości zostaną opublikowane na szkolnej stronie internetowej: www.czerniejewo.org

Regulamin_Gramatyczny2019

Regulamin_KRASOMÓWCZY 2019

Konkurs „Śpiewaj i walcz” Golina 2019

XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2019
Termin nadsyłania zgłoszeń – 22 marca 2019 r. (piątek)
konkurs dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych, gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych 
Przesłuchania obędą się w dniach 27 i 28 marca 2019 r.  w JOK Jarocin:
27 MARCA (ŚRODA)
 *   godz. 10:00 – I kategoria (klasy IV-VI szkoły podstawowej)
*   godz. 15:00 – II kategoria (klasa VII-VIII szkoły podstawowej i III kl. gimnazjum)
 
28 MARCA (CZWARTEK)
*    godz. 10:00 – III kategoria (szkoły ponadgimnazjalne)
*    godz. 14:00 – IV kategoria (młodzieżowe zespoły wokalno-instrumentalne)
 Najlepsi zostaną zaproszeni do udziału w koncercie galowym, który odbędzie 
05 kwietnia 2019 r.  o godz. 18:00 w JOK Jarocin
Jako gość specjalny wystąpi  SARSA

XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej_REGULAMIN

#ODKRYJ – konkurs internetowy w ramach „Śpiewaj i walcz!” 2019

Od  Organizatorów Konkursu:

Często spotykamy się z opiniami, że niektórzy z Was chętnie by wzięli udział w naszym konkursie, ale nie spełniają wymogów regulaminowych, ponieważ albo są za młodzi, bądź już skończyli szkołę, bądź też jeszcze mieszkają poza wielkopolską. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw takim osobom i niniejszym ogłaszamy konkurs internetowy #ODKRYJ

Co trzeba zrobić:
1. Wybrać jeden z utworów naszego tegorocznego gościa SARSA i nagrać filmik ze swoim wykonaniem
2. Przesyłać filmik do nas – można to zrobić na dwa sposoby:
• Wrzucić utwór na kanał YouTube i przesłać do nas link
• Wstawić filmik bezpośrednio jako post w tym wydarzeniu – https://www.facebook.com/events/748338002201567/

Konkurs adresowany jest do każdego, bez podziału na wiek czy miejsce zamieszkania. Jedyną kategorią jest dobra zabawa!!!

Zwycięzca zostanie zaproszony do Jarocina (wraz z osobą towarzyszącą) i wykona ten utwór 5 kwietnia podczas koncertu galowego XI Festiwalu Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” bezpośrednio przez gwiazda wieczoru – Sarsą.
Dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej zapewniamy nocleg.

Na filmiki czekamy do 22 marca.

 

Finał XIII Konkursu Wiedzy o Antyku

Finał odbędzie się 28 marca (czwartek) 2019 roku w Collegium Maius Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, ul. Fredry 10. 

Do finału XIII Konkursu Wiedzy o Antyku zakwalifikowali się uczniowie:

 • Wojciech Głąbowski, 
 • Piotr Jankowski, 
 • Patrycja Kaźmierczak, 
 • Krzysztof  Tądrowski, 
 • Mikołaj Wiatrowski.

Opiekun: mgr Izabela Kurowska

Program finału XIII Konkursu Wiedzy o Antyku

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „FORGET- ME- NOT” Edycja wiosenne 2019

Konkurs przeznaczony dla szkół podstawowych (kl. IV-VIII) oraz gimnazjum.

Termin: 25. 04. 2019 r.

Regulamin konkursu z j. angielskiego Forget-me-not 2019

XIX MIEJSKO-GMINNY KONKURS RECYTATORSKI

REGULAMIN XIX KONKURSU RECYTATORSKIEGO 2019

III Wielkopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej dla klas IV-VI Szkół Podstawowych

III WKWB etap szkolny

III WKWB etap szkolny

III WKWB regulamin

Szkolny Konkurs Gwarowy

Biblioteka Szkolna ogłasza konkurs ze znajomości Gwary Poznańskiej.

Konkurs odbędzie się 13 marca 2019 r. na drugiej godzinie lekcyjnej.

konkurs gwarowy

Konkurs Czytelniczy „Mól książkowy”

Konkurs odbędzie się 28 maja 2019 r.

karta zgłoszenia XX

lektury konkurs czytelniczy 2019

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Pitagorejczycy”

22  marca 2019 roku odbędzie się XII edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Pitagorejczycy”.
Organizatorami konkursu są: Zespół Szkół w Luboniu (dawna Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Luboniu) oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

IV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny – KOCHAM POLSKĘ

Celem konkursu jest propagowanie postaw patriotycznych wśród dzieci i młodzieży, rozwijanie ich twórczej  inwencji i plastycznej ekspresji. Termin nadsyłania prac konkursowych: 12 kwietnia 2019 roku. Jury konkursu przyzna 1, 2 i 3 nagrodę oraz 1 wyróżnienie za prace plastyczne w 3 kategoriach wiekowych a także 1, 2 i 3 nagrodę za fotografie (bez podziału na kategorie wiekowe). Nagrodzone prace będą ilustracjami  w „Kalendarzu Polskim”. Liczymy na to, że podobnie jak w latach ubiegłych nagrodę dla najmłodszego uczestnika konkursu ufunduje Prezydent RP – pan Andrzej Duda.

KOCHAM POLSKĘ 19 REGULAMIN

Plakat 2019

strona konkursu

Konkurs matematyczny „NovaMath 2019”

Konkurs Matematyczny “NovaMath 2019” to innowacyjny konkurs dla dzieci i młodzieży szkolnej organizowany przez Nova Education & Consulting. Składa się on z dwóch etapów: pierwszy, międzyszkolny, odbywa się za pośrednictwem platformy online przygotowanej specjalnie do tego celu. Uczniowie mają dzięki temu możliwość rozwiązania testu w znanym im otoczeniu – w swojej szkole. Drugi etap konkursu – czyli runda finałowa – odbędzie się w siedzibie Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie.

Strona konkursu NovaMath

XIII Ogólnopolski Konkurs „Ratujemy życie”

Konkurs będzie realizowany w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-VI oraz VII-VIII.

Obszar logowania: www.aktywnyuczen.byd.pl w zakładce OLIMPIADY/KONKURSY  od 11 do 31 marca 2019 r.

regulamin XIII Ratujemy życie

 

VII Wielkopolski Konkurs Historyczny ”Marszałek Józef Piłsudski”

Zgodnie z Regulaminem Konkursu, w dniu 1 marca br. upływa termin zgłoszenia organizatorom Konkursu reprezentantów Państwa szkoły, tj. dwuosobowych drużyn (dopuszcza się nadesłanie zgłoszeń drogą e-mailową lub faksem do 5 marca włącznie), które 8 marca 2019 roku będą mogły przystąpić do etapu wojewódzkiego polegającego na rozwiązaniu u siebie w szkole bądź w domu za pośrednictwem połączenia internetowego 20-zadaniowego testu jednokrotnego wyboru.

Strona www

WKH7_regulamin

VIII Ogólnopolski konkurs historyczno-literacki

Konkurs dla klas VII-VIII szkół podstawowych pod patronatem Pani dr Wandy Półtawskiej „Polskie więźniarki w Ravensbrück”.

Celem konkursu jest m.in. kształtowanie świadomości narodowej młodzieży, zachęcanie do podejmowania samodzielnych poszukiwań badawczych oraz wnikania w istotę procesów historycznych.
Prace należy nadsyłać do dnia 31.05.2019r.

karta-zgloszenia

regulamin-konkursu

Konkurs plastyczny „Przerwane dzieciństwo. Wojna i dzieci” w Muzeum II Wojny Światowej

Konkurs plastyczny upamiętniający 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Przeznaczony dla klas szkół podstawowych w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas IV-VI oraz VII-VIII.

IV_VI SP Formularz do konkursu plastycznego

IV_VI SP Regulamin konkursu plastycznego

VII_VIII SP Formularz do konkursu_ PLAKAT

VII_VIII SP Regulamin konkursu_ PLAKAT

VIII Gminny Konkurs Recytatorski

Termin konkursu – 7 marca 2019 r.

Regulamin VIII Gminnego Konkursu Recytatorskiego

Załącznik nr 5 i 6 zgoda upublicznienie danych.

Konkurs na komiks pod hasłem „Palić, nie palić – oto jest pytanie?”

REGULAMIN Konkursu Palić, nie palić… 2019

Turniej Maszyn Wodnych

Turniej Maszyn jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Cele Turnieju:
 • poszerzenie wiedzy z zakresu energetyki, w szczególności tematyki odnawialnych źródeł energii,
 • zainteresowanie zagadnieniami technicznymi (fizyka, technika, mechanika),
 • współzawodnictwo i doskonalenie umiejętności majsterkowania,
 • rozwój umiejętności pracy w zespole i dążenia do osiągania wspólnego celu,
 • dzielenie się własnymi spostrzeżeniami i innowacyjnymi rozwiązaniami z rówieśnikami.
Eliminacje w Zalasewie odbędą się 22 marca 2019.
W załączniku znajdą Państwo regulamin Turnieju.
XX Miejsko-Gminny Konkurs „Swarzędz – miasto, w którym mieszkam”

KONKURS HISTORYCZNY 2019 regulamin

X Gminny Konkurs Informatyczny dla kl. III  szkoły podstawowej pt. „POZNAŁEM KOMPUTER”

X GMINNY KONKURS INFORMATYCZNY

Gminny Konkurs Astronomiczny „Astronomiczny Swarzędz”

Regulamin Gminnego Konkursu Astronomicznego

ZAGADNIENIA NA GMINNY KONKURS ASTRONOMICZNY

Klauzula informacyjna – wizerunek dziecka

Oświadczenie – wizerunek dziecka

Zgoda – prace dziecka

Konkurs dla klas 7. i 8. „Matematyka bez pamiętnika”

Regulamin

Konkurs wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i polskich symbolach narodowych

Strona konkursu 

Regulamin konkursu

karta zgłoszenia

zgoda rodziców dla małoletniego uczestnika

V Edycja Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Unii Europejskiej pt. „Polska w Unii Europejskiej”

REGULAMIN-V edycja międzyszkolnego Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Załącznik nr 1 – karta zgłoszenia i zgoda

Załącznik nr 2 – INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej „Śpiewaj i walcz!” – Golina 2019

Sarsa zaprasza

XI Festiwal Piosenki Młodzieżowej_REGULAMIN

Konkurs „DO HYMNU”

strona konkursu

170119-regulamin-do-hymnu II edycja

Pismo do szkół DO HYMNU II edycja

Załącznik 2 – materiały nutowe DO HYMNU II edycja

Załącznik nr 1 – Oświadczenie dyrektora szkoły DO HYMNU II edycja

Załącznik nr 3 – zgoda na wykorzystanie wizerunku DO HYMNU II edycja

VI Wojewódzki Konkurs Kryminalny „Studium zbrodni”

regulaminStudiumZbrodni

XVII Konkurs Czytelniczy „Poznajemy Literaturę angielską”

Regulamin konkursu_2019_Marvel

XVII KONKURS CZYTELNICZY_zaproszenie_2019

Europejski Konkurs Statystyczny

strona konkursu

esc ulotka

esc plakat

Konkurs World of Languages MASTER z języka angielskiego dla klas 3 gimnazjów

strona konkursu

XXIII  FESTIWALU PIOSENKI RELIGIJNEJ IMIENIA JANA PAWŁA II W ŚWIĘTNIE

REGULAMIN FESTIWALU 2019

Konkurs plastyczny Kocham Cię Polsko
Regulamin konkursu Kocham cię Polsko
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY KOCHAM CIĘ POLSKO
 Ogólnopolski Konkurs Literacki

Strona konkursu

Regulamin konkursów

O konkursie literackim

Konkurs literacki – przykładowe

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie”

Strona konkursu

Regulamin

Wielkopolska Liga Matematyczna Juniorów

Strona konkursu

Zadania

Konkurs „Astrolabium”

Strona konkursu

REGULAMIN Astrolabium

Konkursu fotograficzny „Skrzydła życia”

Strona konkursu

Regulamin konkursu

Konkurs „Łamacze szyfrów”

Strona konkursu

Spot promocyjny

Ogólnopolski konkurs na projekt historyczny pt. Póki nie jest za późno

Regulamin XI edycji konkursu na projekt historyczny

Formularz zgłoszenia

formularz sprawozdania

Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla klas V

zgoda załącznik nr 2

zakres słownictwa załącznik nr 3

regulamin HEAD FULL OF WORDS

karta zgloszenia załącznik nr 1

karta zgloszenia załącznik nr 1

Konkurs „DO YOU KYOTO? Czy robisz coś dobrego dla środowiska?”

Weź udział w konkursie „DO YOU KYOTO? Czy robisz coś dobrego dla środowiska?” i wygraj 1000, 500 lub 300 zł oraz gadżety dotyczące edukacji ekologicznej.

Przedmiotem konkursu jest:

 • Wykonanie zadania konkursowego, tj. wykonanie maskotki kampanii DO YOU KYOTO? tzw. Eco-chan w dowolnej technice w ramach upcyklingu i przesłanie na adres mailowy pke@ekocykl.org 3 zdjęć pracy (w wysokiej rozdzielczości min. 4200×2800 Mpx oraz w formacie .jpg) Eco-Chan to postać reprezentująca ideę upcyklingu, której głowę stanowi worek z odpadami oraz pagoda (rodzaj wieży na terenie świątyni); lub
 • Ułożenie ekologicznych słów do piosenki Szła dzieweczka do laseczka, zapisanie ich w formacie pdf i przesłanie na adres e-mail pke@ekocykl.pl tekst piosenki musi nawiązywać do tematyki proekologicznej i promować prawidłowe sposoby postępowania z odpadami.

Nie zwlekaj!

Konkurs trwa do 30 listopada 2018 roku. Termin nadsyłania zgłoszeń przez Uczestników upływa 30-go listopada (decyduje data otrzymania zgłoszenia przez Organizatora).

Przeczytaj regulamin na www.ekocykl.org/doyoukyoto , wypełnij formularz i wyślij wraz z pracą konkursową.

V GMINNY KONKURS RECYTACJI POEZJI PATRIOTYCZNEJ 100 lat na skrzydłach wolności – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Swarzędzu

100 lat na skrzydłach wolności – Szkoła Podstawowa Nr 4 w Swarzędzu

WydrukiList 2-8

Konkurs krasomówczy 2018

KrasomówczyProgram 2018 r (N)

KrasomówczyRegulamin 2018 (N)

KrasomówczyZgłoszenie2018

Europejski Konkurs Statystyczny

Serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału w Europejskim Konkursie Statystycznym, który organizowany jest po raz drugi przez Eurostat, Główny Urząd Statystyczny i urzędy statystyczne z europejskich krajów.

 Cześć pierwsza odbywa się w języku polskim i składa się z dwóch etapów:

a)         Część Krajowa będzie polegała na wypełnieniu testu on-line oraz analizie zbioru danych

b)         Część Europejska będzie polegała na przygotowaniu filmu

 Konkurs kierowany jest do zespołów w dwóch kategoriach wiekowych:

•  14-16 lat (uczniowie klas VII- VIII szkoły podstawowej i III klasa gimnazjum)

•  16-19 lat (uczniowie szkół ponadgimnazjalnych)

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://eks.stat.gov.pl

Ekologiczny konkurs dla wielkopolskich Przedszkolaków i Uczniów

Na fanpage konkursu EduPak Polska znajdują się wszystkie informacje – https://www.facebook.com/edupakpolska/ : 

1.      Regulamin – bit.ly/regulamindrugaedycjaedupack (adres wystarczy wkleić do wyszukiwarki)

2.      Karta Zgłoszenia (na prace do 31.10) bit.ly/kartazgloszen (adres wystarczy wkleić do wyszukiwarki)

Kuratoryjne konkursy przedmiotowe:

https://odnpoznan.pl/sub,pl,konkurs.html

http://ko.poznan.pl/rodzice_uczniowie/konkursy_olimpiady_turnieje/konkursy_przedmiotowe/2018/09/informacja-dotyczaca-konkursow-przedmiotowych-dla-szkoly-podstawowej-i-gimnazjum-oddzialow-gimnazjalnych-rok-szkolny-20182019-2/

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

informacje o konkursie

Konkurs dla uczniów na film

pismo do szkół konkurs

PLAKAT HIV_AIDS A3

PLAKAT HIV_AIDS A4

Regulamin konkursu 2018 Krótki film o HIV

Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia do konkursu

Załącznik nr 2 – Zgoda opiekuna

Załącznik nr 3 – Oświadczenie uczestnika

GEO-PLANETA Konkurs Geograficzny – X edycja

karta zgłoszenia Geo-Planeta 2018-19

Regulamin Geo 2018-19

Konkurs czytelniczo – literacki i plastyczny – zaproszenie
regulamin na stronie:
Konkurs historyczno – literacki

regulamin-konkursu-literackiego

Konkurs NBP na pracę pisemną

konkurs na pracę pisemną 2018

NBP_konkurs_na_prace_pisemna_2018_plakat

Konkurs dla uczniów na film

Załącznik nr 3 – Oświadczenie uczestnika

Załącznik nr 2 – Zgoda opiekuna

Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia do konkursu

Regulamin konkursu 2018 Krótki film o HIV

PLAKAT HIV_AIDS A3

pismo do szkół konkurs

Konkurs plastyczny „ja i moja rodzina”

Regulamin Konkursu plastycznego_Rodzina_2018

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „COŚ MOJEGO”

cos_mojego_regulamin1

Międzyszkolny konkursu recytatorski

REGULAMIN XVIII KONKURSU RECYTATORSKIEGO 2018

RAJD – WITAMY WIOSNĘ

Rajd Witamy Wiosnę 2018

Konkurs Plastyczny „OBRAZEK Z WIELKOPOLSKIEJ WSI”

Regulamin_Konkursu_Plastycznego

Załącznik-nr-1_konkurs plastyczny

Załącznik-nr-2-zgoda-konkurs plastyczny

Załącznik-nr-3-zgoda-prawa autorskie_konkurs plastyczny

Załącznik-nr-4-skład komisji

Konkurs Geologiczny 2018

Informacje na ogólnopolskiej stronie konkursu: http://konkurs.pgi.gov.pl

Komunikat plastyczny _2018 _ OD

Komunikat teoretyczny _ 2018 _ OD

Konkurs Weltsprachen – edycja wiosenna 2018

Termin zapisów do konkursu upływa 31 marca 2018 roku. Rejestracja uczniów  na stronie:

https://www.wydawnictwo-synapsa.pl/wsj

Konkurs zostanie przeprowadzony na terenie szkoły w dniach od 9 do 13 kwietnia 2018 roku.

Konkurs IPN 1939-1945. Wojenne losy Polski i Polaków

Regulamin konkursu 1939-1945_

Regulamin_konkursu_1939-1945_

Blog Roku Young 2019 to bezpłatny konkurs, adresowany do uczniów klas szkół podstawowych i gimnazjów, których zadaniem będzie regularne prowadzenie dziennika internetowego. Dodawane przez młodzież autorskie wpisy będą oceniane w określonych kategoriach. Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie odbywa się z poziomu strony konkursowej (zakładka „KONKURSY”) dostępnej na stronie www.bloggujemy.pl poprzez formularz aplikacyjny.
Oficjalna uroczystość przedstawienia zdobywcy tytułu Blogu Roku Young 2019 oraz wręczenie nagród nastąpi w Warszawie podczas Gali Explorery w czerwcu 2019 roku. Mamy nadzieję, że wydarzenie odbędzie się w obecności uczniów (laureatów konkursu), nauczycieli, dyrektorów szkół, organizatorów konkursu, władz oświatowych oraz przedstawicieli prasy lokalnej i sponsorów.
Regulamin konkursu dostępny jest pod adresem: http://bloggujemy.pl/dlauczniow.php. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy: agnieszka.kolyszko@communicus.pl.

Harmonogram I edycji konkursu „Blog Roku Young”:

Od 7.03.2018 do 27.03.2018 – zgłoszenie uczestnictwa w konkursie
Od 30.03.2018 do 10.06.2018 – I etap konkursu
Od września 2018 do grudnia 2018 – II etap konkursu
Od stycznia 2019 do marca 2019 – III etap konkursu
Od marca 2019 do maja 2019 – IV etap konkursu
Czerwiec 2019 – ogłoszenie zwycięzcy, wręczenie nagród zwycięzcy i finalistom konkursu

Plakat – Blog Roku

KONKURS OGÓLNOPOLSKI

IX Ogólnopolski Konkurs Gramat. – Ortograf 2018

KRASOMÓWCZY 2018

Plastyczny_2018

Zaproszenie do konkursów

zgłoszenia do konkursów – formularze -2018

XI edycja Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego „Pitagorejczycy”

harmonogram XI edycja 2018

regulamin XI edycji Pitagorejczycy 2018

zgoda przetwarzanie danych

„Kocham moją Ojczyznę”

2018_VI-Przegląd-karta zgłoszenia_

2018_VI-Przegląd-regulamin

Konkurs plastyczno-fotograficzny 2018 – regulamin (5)

zaproszenie Konkursy

III edycja konkursu wiedzy o gen. Józefie Rufinie Wybickim i polskich symbolach narodowych

Regulamin konkursu

Rusza ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych!

Rusza ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych

Ogólnopolski konkurs na projekt historyczny pt. Póki nie jest za późno

Formularz zgłoszenia

Oświadczenie na wykorzystanie wizerunku dziecka

Oświadczenie na wykorzystanie wizerunku osoby dorosłej Regulamin X edycji konkursu na projekt historyczny

KONKURS DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ POZNAJEMY OJCOWIZNĘ

Ojcowizna-karta-identyfikacyjna

Regulamin Poznajemy Ojcowizne 2018

V Wojewódzki Konkurs Kryminalny „Studium zbrodni” – do 26.02.2018

regulamin

Konkurs Matematyczne Preteksty

www.MatPret.pl

Szkolna Olimpiada Przedsiębiorczości

www.szkolnaop.pl

SOP ulotka informacyjna

Konkurs Weltsprachen – edycja zimowa

https://www.wydawnictwo-synapsa.pl/weltsprachen

WIELKOPOLSKI  KONKURS  MONODRAM „Chochoły 2017”

Chochoły 2017

II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Poznaniu

oświadczenie-os-pełnoletnia

Pytania do wykorzystania w etapie szkolnym

regulamin i oświadczenia

zaproszenie

Regulamin XVI Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „inne Spojrzenie”

Informacje o konkursie znajdują się na stronie  www.innespojrzenie.sosnowiec.pl

Konkursy współfinansowane przez Miasto Poznań i Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Baśniobranie 2017

FarBoBajanie 2017

VI Powiatowy Konkurs Recytatorski – do 8.11.2017 r.

Regulamin Konkursu Recytatorskiego 2017 – pdf

XXV Ogólnopolski Harcerski Konkurs Recytatorski „Strofy o Ojczyźnie” – do 14.11.2017 r.

REGULAMIN_STROFY_O_OJCZYŹNIE_2017

SP Wierzonka – zaproszenia na konkursy 

Konkurs – Rady na odpady

Konkurs plastyczno-techniczny Jesienne ispiracje

Konkurs Puszcza Zielonka

Konkurs wiedzy o zdrowym stylu życia – 3.11.2017 r.

Instrukcja zgłaszanie szkoły do udziału w Konkursie wiedzy

Pismo do szkół konkurs

Regulamin_Konkursu_2017_2018

Zał nr 1 program merytoryczny_2017

Zał nr 2 wykaz literatury_2017

Zał nr 3 postępowanie Komisji Konkursowej_2017

Zał nr 4 Harmonogram_konkursu_2017

Zał nr 7 zgoda rodzicow_2017

Zał nr 5 funkcjonalność Internetowego Systemu Konkursowego_2017

GMINNY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ w Szkole Podstawowej Nr 4 – 15.11.2017 r.

GMINNY KONKURS WIEDZY RELIGIJNEJ

Zaproszenie –  IV Andrzejkowy Festiwal Piosenki Światowej – 13.11.2017 r.

Festiwal Andrzejkowy 2017 Plakat Karta zgłoszeniowa 2017

Regulamin 2017

PROJEKT o św. Albercie Chmielowskim – zapraszamy do udziału – 20.10.2017r.

Regulamin – projektu_albert Chmielowski

Zgłoszenie – projektu_albert Chmielowski

FRASZKA Konkurs Polonistyczny – wydłużony termin zgłoszeń – 27.10.2017r.

karta zgłoszenia Fraszka 2017-18

Regulamin Fraszka 2017-18

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W V OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ „NIEBO W KOLORZE – SPOTKANIE Z ZORZĄ POLARNĄ”

Regulamin Zorza 2017

EKO-PLANETA Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny – 20.11.2017 r.

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, jak co roku, ma ogromną przyjemność zaprosić do udziału w kolejnej, XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EKO-PLANETA.

W roku szkolnym 2017/2018 uczestnicy mogą wziąć udział w:
– teście konkursowym opracowanym przy współpracy z Katedrą Kształtowania Środowiska Wydziału Budownictwa i Inżynierii Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, z zakresu wiedzy o przyrodzie, biologii i ochronie środowiska, zgodnie z obowiązującym programem nauczania dla każdej kategorii wiekowej uczestników.
– konkursie prac indywidualnych w formie pisemnej (max. 10 kartek, format A4) lub albumowej (max. 40 kartek, format A5-A3) na temat: „Ptaki parków, lasów i łąk”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów IV, V, VI i VII klas szkół podstawowych, II i III klas gimnazjów oraz wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych niezależnie od typu placówki.

Karta zgloszenia Eko Planeta 2017-18

Regulamin Eko Planeta 2017-18

 

Salamandra – konkurs przyrodniczy 2017/2018 – 31.10.2017 r.

formularz_sp_24

regulamin_sp_24

Konkurs historyczny Patria Nostra – 15.10.2017 r.

http://konkurs-patrianostra.pl/

konkurs 3 — ZAPROSZENIE 3 — dla szkół — ulotka oraz nagrody

KRĄG Ogólnopolski Konkurs Historyczny – 19.10.2017 r.

W roku szkolnym 2017/2018 uczestnicy mogą wziąć udział w:
– teście konkursowym pt. „Państwo Polskie”, opracowanym zgodnie z obowiązującym programem nauczania. Test złożony jest z pytań dotyczących najważniejszych wydarzeń w historii Polski – innych w każdej kategorii wiekowej:
Młodzik – Państwo Jagiellonów
Gimnazjalista – Państwo Wazów
Licealista – Polska po 1945 roku
Test jest rozwiązywany metodą jednokrotnego wyboru, składa się z 30 pytań zamkniętych (1 punkt za dobrą odpowiedź) oraz pytania otwartego na odwrocie kart odpowiedzi (od 0 do 8 punktów).
– konkursie prac indywidualnych w formie pisemnej (max. 10 kartek, format A4) lub albumowej (max. 40 kartek, format A5-A3) na temat: „Sławni Polacy – wodzowie i żołnierze.”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów V, VI i VII klas szkół podstawowych, II i III klas gimnazjów oraz wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych niezależnie od typu placówki.

Pragniemy aby młodzież czerpała przyjemność z poszerzania swojej wiedzy i tym chętniej rozwijała swoje umiejętności oraz zamiłowanie do historii Polski poprzez udział w konkursie.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną, faksem bądź listownie do dnia 19 października 2017 r.

W załącznikach przesyłam Państwu regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.krag.suwikr.p l na której również znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne materiały konkursowe.

karta zgłoszenia Krąg 2017-18

Regulamin Krąg 2017-18

II Danuta Rinn Festiwal – Eliminacje regionalne w Wilczynie

2017-II_danuta_rinn_festiwal_karta_zgloszenia

2017-II_danuta_rinn_festiwal_regulamin

Konkursy dla uczniów – MDK nr 2 w Poznaniu

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z regulaminami wojewódzkich konkursów organizowanymi przez Młodzieżowy Dom Kultury nr 2 w Poznaniu. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody oraz niezapomniane wrażenia.
W naszej ofercie znajdują się następujące konkursy:
XXXIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów;
IV Wojewódzki Konkurs Literacki Manufaktura Słowa (dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych);
IV Wojewódzki Konkurs Literacki Wiersz Miesiąca (dla uczniów klas 7 SP, 2-3 gimnazjum oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych).

W załączniku znajdują się najnowsze regulaminy, szczegóły dotyczące konkursów są publikowane na bieżąco na naszej stronie internetowej: http://www.mdk2.pl/

Regulamin Konkursu Manufaktura Słowa 2017-18

Regulamin Konkursu Recytatorskiego 20017-18

Regulamin Konkursu Wiersz Miesiąca 2017-18

Ogólnopolski Konkurs Hejter, Hacker, e-obywatel – do 15.10.2017
Szanowni Państwo,
Kuratorium Oświaty w Poznaniu zaprasza do udziału w Ogólnopolskim
konkursie „Hejter, hacker, e-obywatel”, którego organizatorem jest
Senacki Zespół Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży w Świecie Wirtualnym.
Konkurs odbywać się będzie pod patronatem Marszałka Senatu, a jego
finał będzie miał miejsce w Senacie 4 grudnia 2017 r. w trakcie
seminarium w formacie Trójkąta Weimarskiego.
Celem konkursu adresowanego do uczniów gimnazjów i szkół
ponadgimnazjalnych jest popularyzacja wiedzy o zjawiskach w
cyberprzestrzeni, bezpieczeństwie w sieci i roli obywatela w budowaniu
e-demokracji. Konkurs będzie również sprzyjał podnoszeniu świadomości
obywatelskiej wśród młodego pokolenia Polaków.
Więcej informacji o konkursie znajduje się na stronie Senatu RP
FRASZKA Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny – 12.10.2017

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, jak co roku, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego FRASZKA.

W tym roku szkolnym młodzież będzie mogła wziąć udział w teście konkursowym składającym się z pytań z zakresu
znajomości literatury, nauki o literaturze i nauki o języku, zgodnie z programem nauczania dla każdej kategorii wiekowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów IV, V, VI i VII klas szkół podstawowych, II i III klas gimnazjów oraz wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych niezależnie od typu placówki.

Pragniemy aby młodzież czerpała przyjemność z poszerzania swojej wiedzy i tym chętniej rozwijała swoje umiejętności oraz pasję do języka polskiego poprzez udział w konkursie.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną, faksem bądź listownie do dnia 12 października 2017 r.

W załącznikach przesyłam Państwu regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia. Zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej http://www.fraszka.suwikr.plna której również znajdziecie Państwo wszystkie niezbędne materiały konkursowe.

Mamy nadzieję, że w tegorocznej edycji konkursu ponownie będziemy mieli przyjemność z Państwem współpracować.

Życzę samych sukcesów.

———————————————————————————-

Paweł  Maj

Dyrektor Biura Konkursowego

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie”

ul. Limanowskiego 15

05-825 Grodzisk Mazowiecki

karta zgłoszenia Fraszka 2017-18

Regulamin Fraszka 2017-18

Konkurs na najlepszy videoklip – do 13.12.2017
Drodzy blogerzy i vlogerzy, reżyserzy i filmowcy… mamy dla Was fantastyczny konkurs na videklip, w którym do wygrania są niesamowite nagrody!

Waszym zadaniem jest połączenie fabuły z zaproponowanym przez nas tłem dźwiękowym

Lista utworów biorących udział w konkursie:

Antonin Dworzak – Humoreska, op.101 nr 7.
Fryderyk Chopin -Etiuda c-moll, op. 10 nr 12 (Rewolucyjna)
Jan Sebastian Bach – Aria na strunie g z III Suity orkiestrowej D -dur, BWV 1068.
Maurice Ravel – Bolero
Georg Friedrich Haendel – Przybycie Królowej Saby z oratorium Salomon HWV 67.

Klip nie może być krótszy niż 2.30 minuty, ani dłuższy niż 3.00!

Szczegóły konkursu dostępne na stronie www.niebojesiemuzyki.pl 

SP 4 SWARZEDZ – IV Gminny Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej – do 16.10.2017 r.

IV Gminny Konkurs Recytacji Poezji Patriotycznej

 GEO-PLANETA Ogólnopolski Konkurs Geograficzny – do 11.10.2017 r.

Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej POKOLENIE, jak co roku, ma ogromną przyjemność zaprosić Państwa do udziału w kolejnej, IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego GEO-PLANETA.

W tym roku szkolnym konkurs również przeprowadzony będzie w dwóch kategoriach:

– praca indywidualna na temat „Rzeki i jeziora Polski”

– test zamknięty dotyczący geografii Polski

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie uczniów V, VI i VII klas szkół podstawowych, II i III klas gimnazjów oraz wszystkich klas szkół ponadgimnazjalnych niezależnie od typu placówki. Pragniemy, aby młodzież czerpała przyjemność z poszerzania swojej wiedzy i tym chętniej rozwijała swoje umiejętności oraz pasję do geografii naszego kraju poprzez udział w konkursie.

Zgłoszenia konkursowe można nadsyłać drogą elektroniczną, faksem bądź listownie do dnia 11 października 2017 r.

W załącznikach regulamin konkursu oraz kartę zgłoszenia. Niezbędne materiały konkursowe na stronie: http://www.geo.suwikr.pl .

karta zgłoszenia Geo-Planeta 2017-18

Regulamin Geo-Planeta 2017-18

Konkurs Czytelniczo-Literacki – zaproszenie – do 12.10.2017 r.
Centrum Edukacji Lectura ma zaszczyt zaprosić podopiecznych nauczycieli
j. polskiego, plastyki, edukacji wczesnoszkolnej do udziału w VI edycji
Konkursu Czytelniczo-Literackiego, którego ideą jest promowanie i
wspieranie rozwoju czytelnictwa. Konkurs odbędzie się 28 listopada
2017r. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 października 2017r. Dla najlepszych
uczniów i organizatorów przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie
Konkurs Krasomowczy 2017 – Regulamin – do 10.10.2017 r.

KrasomówczyProgram 2017 r

KrasomówczyRegulamin 2017

KrasomówczyZgłoszenie2017

Ogólnopolskie Konkursy Historyczne:
1) Historia polskich symboli narodowych
2) Historia II wojny światowe

W roku szkolnym 2017/2018 serdecznie zapraszamy Państwa uczniów do udziału w proponowanych przez nas następujących Konkursach:

• Ogólnopolskim Konkursie Historycznym „Historia polskich symboli
narodowych: herby, hymny, chorągwie, flagi…” (termin zgłoszeń do
Konkursu upływa 13 października 2017 r.)
Konkurs jest adresowany do:
– uczniów szkół podstawowych kl. I–III w formie pracy plastycznej
– uczniów szkół podstawowych kl. IV–VII w formie testu i/lub pracy
plastycznej
– uczniów gimnazjum w formie testu
– uczniów szkół ponadgimnazjalnych w formie testu
• II edycji Ogólnopolskiego  Konkursu  Historycznego „Historia II wojny
światowej: Polskie Państwo Podziemne 1939 – 1945” (termin zgłoszeń do
Konkursu upływa 23 października 2017 r.)
Konkurs jest adresowany do:
– uczniów szkół podstawowych kl. IV–VII w formie testu i/lub pracy
plastycznej
– uczniów gimnazjum w formie testu i/lub pracy fotograficznej
– uczniów szkół ponadgimnazjalnych w formie testu i/lub pracy
fotograficznej
Szczegółowe informacje i regulaminy Konkursów zamieszczone są w
załącznikach oraz na stronie internetowej www.ceh-mysliciel.pl
Zgłoszeń konkursowych należy dokonywać poprzez formularz zgłoszeniowy
znajdujący się na stronie internetowej www.ceh-mysliciel.pl
XVII Gminny Konkurs Przyrodniczy w SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W SWARZĘDZU – do 10.10.2017 r.
Zapraszamy do udziału w XVII Gminnym Konkursie Przyrodniczym w
Szkole Podstawowej Nr 4 w Swarzędzu.
 Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej 2017 – 11.10.2017

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Przeglądzie Piosenki Chrześcijańskiej organizowanym przez  I Liceum Ogólnokształcącym im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie.

Informacje w załącznikach:

Przegląd PCh2017 plakat

Przegląd Piosenki Chrześcijańskiej 2017rok

Konkurs Czytelniczo-Literacki – zaproszenie – do 12.10.2017
Centrum Edukacji Lectura ma zaszczyt zaprosić podopiecznych nauczycieli
j. polskiego, plastyki, edukacji wczesnoszkolnej do udziału w VI edycji
Konkursu Czytelniczo-Literackiego, którego ideą jest promowanie i
wspieranie rozwoju czytelnictwa. Konkurs odbędzie się 28 listopada
2017r. Zgłoszenia przyjmujemy do 12 października 2017r. Dla najlepszych
uczniów i organizatorów przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody rzeczowe.
Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie
Konkurs plastyczny – 25.04.2017 r.

Konkurs_plastyczny_2017_regulamin

Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej – 20.04.2017 r.

2017_V-Przegląd-karta zgłoszenia

2017_V-Przegląd-regulamin

zaproszenie na V Przegląd Poezji i Pieśni Patriotycznej

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna „Matematyk” – 25.03.2017 r.

Zaproszenie

Konkurs Geologiczny – 1.04.2017 r.

komunikat plast 2017 _ OD

komunikat teoret 2017 _ OD

 Konkurs Piosenki Niemieckiej – 22.03.2017r.

KARTA ZGŁOSZENIOWA NA KONKURS PIOSENKI NIEMIECKIEJ

regulamin konkursu piosenki niemieckiej 2017

Zaproszenie konkurs piosenki 2017

Konkurs na krótkometrażowy film promujący zasady savoir-vivre’u „Od ignoranta do eleganta” – 28.04.2017

karta_zgloszeniowa_2016

Regulamin konkursu 2016.2017

Zaproszenie do udziału w konkursie

TULIPANADA – 13.03.2017

Regulamin 2017

KONKURS PLASTYCZNY „MODA ZIEMIAŃSKA 1864-1939”

MZD Konkurs - Moda Ziemiańska

Konkurs astronomiczny „Astrolabium”

logo_konkurs newsletter01

Konkurs fotograficzny

II KOnkurs fotograficzny

Zaproszenie na konkurs – popularyzowanie tradycji Poznania

zaproszenie w2

OKTA, czyli Ogólnopolski Konkurs Twórczości Artystycznej – do 6.03.17

Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym w kategorii OBRAZ – prace dwuwymiarowe wykonane dowolną techniką, FILM – do 4 min. OKTA, czyli Ogólnopolski Konkurs Twórczości Artystycznej to konkurs skierowany do uczniów szóstej klasy Szkoły Podstawowej oraz klas I-III Szkoły Gimnazjalnej. Konkurs dla uczniów gimnazjum ma być punktowany do rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych – poszczególne Kuratoria Oświaty podjęły taką decyzję o wpisaniu Wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych.

www.okta.amu.edu.pl

Konkursy Ogólnopolskie im. ks. Onufrego Kopczyńskiego w Czerniejewie – regulaminy

Formularz zgłoszenia – Konkurs Krasomówczy 2017

Formularz zgłoszenia – Konkurs Ortograficzno – Gramatyczny 2017

Formularz zgłoszenia – Konkurs Plastyczny 2017

V Ogólnopolski Konkurs Plastyczny 2017 – REGULAMIN

VIII Ogólnopolski Konkurs Gramatyczno – Ortograficzny 2017 – REGULAMIN

VIII Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy 2017 – REGULAMIN

Miesiąc Języka Ojczystego – Konkurs na komentarz

formularz – komentarz plakat_komentarz regulamin_konkurs na komentarz

Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Pitagorejczycy”

harmonogram X edycja 

regulamin X edycji Pitagorejczycy 2017 

zgoda przetwarzanie danych 

XXXVI Wojewódzki Turniej Białych Piór – do 20 stycznia

regulamin_xxxvi_wtbp

konkurs MAZUREK DĄBROWSKIEGO. Co wiemy o naszym hymnie narodowym – do 10.02.2017

image001

pst-2017-regulamin-konkursu

pst-2017-karta-zgloszenia-do-konkursu

pst-2017-zaproszenie-do-konkursu

Przegląd Młodego Teatru Wielkopolski – zaproszenie do udziału w Dzień Dobry Sztuko

karta-zgloszenia-dds_2017

regulamin-dzien-dobry-sztuko-2017

KRĄG PLUS Konkurs Historyczny i KALEJDOSKOP Konkurs o Społeczeństwie i Kulturze – do 7 grudnia

logo-kalejdoskop

karta-zgloszenia-kalejdoskop-2016-17-1

regulamin-kalejdoskop-2016-17

logo-krag-plus

karta-zgloszenia-krag-plus-2016-17

regulamin-krag-plus-2015-16

Informacja o konkursie PRZYGODA NA ZDROWIE – do 30.11

konkurs_przygoda_na_zdrowie

informacje-o-konkursie

GEO-PLANETA PLUS – IV edycja konkursu geograficznego – do XII

logo-geo-planeta-plus

karta-zgloszenia-geo-planeta-plus-2016-17-1

regulamin-geo-planeta-plus-2016-17

XVIII Powiatowym Konkursie Czytelniczym ” Mól książkowy” – do maja 2017

lista-lektur-mol-2017

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Inne Spojrzenie” – 01.03.2017

15-miedzynarodowy-konkurs-plastyczny-inne-spojrzenie

 Konkurs Naukowy E(x)plory 2017 – do stycznie 2017

ii_logo_explory_mn notatka_na_strone_o_e(x)plory plakat_explorygrafika_na_fb_explory

IV Internetowy Przegląd Uczniowskich Zespołów Teatralnych iTeatr TVP 2016/2017 trwa. Czekamy na Wasze spektakle do 31 grudnia!

szanowni-panstwo

EKO-PLANETA Konkurs Ekologiczny i TĘCZA Konkurs Plastyczny – wydłużony termin do 18.11.2016

karta-zgloszenia-eko-planeta-2016-17

karta-zgloszenia-tecza-2016-17 logo-eko-planeta logo-tecza regulamin-eko-planeta-2016-17

regulamin-tecza-2016-17

konkurs „Ptaki Polski” – do 31.10.2016

formularz_gimnazja_23

list_gimn_23

regulamin_gimnazja_23

Ogólnopolski konkurs na projekt historyczny pt. Póki nie jest za późno – do 31.03.2017

formularz-zgloszenia

regulamin-ix-edycji-konkursu-na-projekt-historyczny

XIX Ogólnopolski Konkurs Krasomówczy – do 31.10.2016

szanowni-panstwo-dyrektorzy-i-nauczyciele

konkurs matematyczny – do 18.11

karta-zgloszenia

karta-zgloszenia

pismo-przewodnie

regulamin

OGÓLNOPOLSKI KONKURS FOTOGRAFII DZIECI I MŁODZIEŻY „CZŁOWIEK, ŚWIAT, PRZYRODA” – do 15.03.2017

http://www.pm.koszalin.pl/czlowiek-swiat-przyroda

KONKURS NA KOMIKS „W MAGICZNYM OGRODZIE” – do 7.11.2016

karta_uczestnika_konkus_w_magicznym_ogrodzie

w-magicznym-ogrodzie-zaproszenie-do-konkursu

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „KWIAT DZIEŁEM DOSKONAŁYM – KWIATY POLNE I LEŚNE” – do 28.02.2017

zaproszenie

formularz-zgoszeniowy-kwiat-dzielem-doskonalym

kwiaty-polne-regulamin

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „BARWY JESIENI” – do 10.11.2016

regulamin-ogolnopolskiego-konkursu-plastycznego-barwy-jesieni

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ARTYSTYCZNY – nagraj film – do 31.12.2016

regulamin_konkursu_klasa_ze_snow_7_edycja

kzs_7_lista_lektur

KONKURS PLASTYCZNY – SZOPKA BOŻONARODZENIOWA – do 30.11

IIIogolnopolski-konkurs-na-szopke-2016

Konkurs fotograficzny – Oddal to wszystko, co szkodzi zdrowiu!” – do 31.10.16

przedluzenie-terminu-konkursu

Konkurs językowy – Day by Day, Tag für Tag, Día a Día – IX edycja – do 12.12

plakat_konkursy

zgloszenie_szkola

V Powiatowy Konkurs Recytatorski – do 5.11.16

regulamin-konkursu-recytatorskiego-2016

Terminarz konkursów przedmiotowych
L.P. Nazwa konkursu data godzina Czas trwania sala Ilość uczniów Osoba odpowiedzialna
1 konkurs  języka polskiego 13.10 (czwartek) 13.00 90min 302 9 Aneta KotPaulina Grzesiak
2 konkurs języka niemieckiego 19.10 (środa) 13.00 60min 302 1 G. Wróblewska
3 konkurs biologiczny 20.10 (czwartek) 13.00 60min 302 8 K. FabrowskaD. Świerczyńska
4 konkurs chemiczny 21.10 (piątek) 13.00 100min 302 4 J. BaduraD. Olejniczak
5 Konkurs fizyczny 26.10 (środa) 13.00 90min 302 4 D. OlejniczakJ. Badura
6 Konkurs geograficzny 27.10 (czwartek) 13.00 60min 302 15 D. Świerczyńska K. Fabrowska
7 konkurs historyczny 04.11(piątek) 13.00 90min 302 12 I.KurowskaA. Bagrowska
8 konkurs języka angielskiego 09.11(środa) 13.00 60min a.302b.203c.307 36 1.J.Myślińska-Książek2. A.Jasińska3.K. Bajon
9 konkurs matematyczny 10.11(czwartek) 13.00 90min 302 12 1.A.Filipiak-Moracht2. D.Diakowicz
Konkurs czytelniczy o Sienkiewiczu

sienkiewicz-konkurs-regulamin

Historia II wojny światowej: kampania wrześniowa – do 24.10.2016

regulamin-i-ogolnopolskiego-konkursu-historycznego-historia-ii-wojny-swiatowej-kampania-wrzesniowa

Konkursu wiedzy o zdrowym stylu życia

instrukcja-zglaszanie-szkoly-do-udzialu-w-konkursie-wiedzy

pismo-do-szkol-konkurs

konkurs recytatorski „Listopad romantyków – do dnia 31 października 2016 r.

regulamin-konkursu-recytatorskieg-listopad

regulamin-konkursu-recytatorskieg-listopad

Konkurs plastyczny: Ja i Król Maciuś I

regulamin-ja-i-krol-2016-do-druku

KONKURS KRASOMÓWCZY – zgłoszenia do 15.10

krasomowczy program-2016-r

krasomowczy regulamin-2016

krasomowczy zgloszenie2016

Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska” – zgłoszenia do 31 października 2016

Celem Konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” jest edukacja i podnoszenie świadomości ekologicznej dzieci i młodzieży, w szczególności młodzieży gimnazjalnej, zarówno poprzez promowanie pozytywnych zachowań w zakresie ochrony środowiska i przyrody, jak i zwracanie uwagi na zagrożenia dla tych wspólnych dóbr występujące w otaczającym nas świecie.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów gimnazjów.

Tematem I edycji Konkursu „Nasz pomysł na ochronę środowiska” jest ochrona powietrza.

Przedmiotem I edycji Konkursu jest krótki film (spot) propagujący ochronę powietrza np. stan faktyczny powietrza, a stan oczekiwany; zachowania szkodzące jakości powietrza, a sprzyjające jego poprawie; podejmowane działania w celu poprawy stanu powietrza w najbliższym otoczeniu – dom, szkoła, gmina..…):

 • czas trwania filmu (spotu) od 60 do 180 sekund,
 • forma zapisu filmu (spotu) – zapis na powszechnie dostępnym i stosowanym nośniku danych       (np. płyta CD, płyta DVD, przenośna pamięć USB – tzw. „pen drive”).

Czas trwania I edycji Konkursu od 16 września 2016 r. (data ogłoszenia) do 31 października 2016 r. (ostateczny termin składania prac).

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas uroczystej Gali. Nagrody/wyróżnienia rzeczowe zostaną przyznane uczniom biorącym udział w Konkursie. Ponadto uhonorowane zostaną szkoły, z których pochodzą nagrodzeni uczniowie.

Link do pobrania:

http://www.umww.pl/departamenty_departament-srodowiska_konkurs-nasz-pomysl-na-ochrone-srodowiska-i-edycja-ochrona-powietrza

 Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „FRASZKA” – do 12.10.2016

logo-fraszka-duze regulamin-fraszka-2016-17

karta-zgloszenia-fraszka-2016-17

Konkurs – Krótki film o HIV do 31.10.2016

pismo-do-szkol-konkurs

zgoda-dziecko-2

informacja-o-przebiegu-etapu-szkolnego-konkurs

regulamin-konkursu-_film_hiv_

Konkurs „Odnawialne Źródła Energii” – do 16.12.2016

konkurs-oze-terminarz

konkurs-oze-zaproszenie

konkurs-oze-zgloszenie

konkurs-oze-regulamin

KRĄG Konkurs Historyczny – do 15.10

karta-zgloszenia-krag-2016-17 logo-krag logo-tecza regulamin-krag-2016-17

Konkurs Informatyczny o tytuł najlepszego programisty – do 16.12.2016

karta_zgloszeniowa_konkurs

regulamin-konkursu-o-tytul-najlepszego-programisty-m_p

zgoda_rodzica_konkurs