Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli rok szkolny 2018/2019

Lp. Nazwisko imię DZIEŃ TYGODNIA / GODZINA MIEJSCE DYŻURU
1 Adamski Adam poniedziałek 11.35-12.20 pokój nauczycielski
2 Tomczak – Kowalska Alicja poniedziałek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
3 Baran Aleksandra środa 12.25-13.10 pokój nauczycielski
4 Szambelan Szymon piątek 10.45-11.30 pokój nauczycielski
5 Jasińska Anna czwartek 12.45 – 13.30 pokój nauczycielski
6 Książek-Myślińska Julita środa12.25-13.10 pokój nauczycielski
7 Cieślak Cezary czwartek 15.50-16.10 pokój nauczycielski
8 Diakowicz Dorota środa 13.25 – 14.10 307 lub pokój nauczycielski
9 Fabrowska Katarzyna środa 9.45-10.30 pokój nauczycielski
10 Filipiak – Cieślak Małgorzata w godzinach pracy biblioteki biblioteka
11 Tylman Tomasz czwartek 11.30 – 12.20 pokój nauczycielski
12 Kostrzewska Anna poniedziałek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
13 Dudziński Rafał środa 13.25 – 14.10 sala gimnastyczna
14 Jauksz Krzysztof poniedziałek/środa 7.10 – 8.00 pokój nauczycielski
16 Komisarek Michał środa 14.15 – 15.00 pokój nauczycielski
17 Kot Aneta wtorek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
18 Kurowska Izabela piątek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
19 Jakubowska Ewa wtorek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
20 Kiełbasiewicz Jan wtorek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
21 Białkowski Mariusz wtorek 9.45 – 10.30 pokój WF
22 Pokorska Krystyna poniedziałek 17.30-18.30 105
23 Siebert Elżbieta czwartek 9.40 – 10.30 018
24 Stramowska Katarzyna środa 9.45-10.30 pokój nauczycielski
25 Suluk Beata piątek 8.50 – 9.35 biblioteka
26 Szafirska Monika piątek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
27 Śmiechowska Małgorzata czwartek 13.10-14.00 świetlica
28 Tomkowiak Aneta poniedziałek 10.45- 11.30 pokój nauczycielski
29 Malinowska Justyna poniedziałek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski wf
30 Wiśnioch Emilia środa 13.10 – 14.10 018
31 Wróblewska Grażyna wtorek 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
32 Wiatr Aleksander piątek 9.45-10.30 pokój nauczycielski
33 Georgiew Agata poniedziałek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
34 Prokop – Kozłowska Sara wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
35 Stępień Marta piątek 8:50 – 9:35 pokój nauczycielski
36 Woźniczak Sylwia środa 11.35-12.20 019
37 Sitarz Marzena wtorek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
38 Syroczyńska Anna środa 14.00 – 14.45 304
39 Sowińska Dorota piątek 9.45-10.30 pokój nauczycielski
40 Trzebniak Arkadiusz środa 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
41 Kudziń Monika środa 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski wf
42 Eltman Magdalena wtorek 12.25 – 13.10 pokój nauczycielski
43 Szatkowska Renata poiedziałek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
44 Stachowiak Agnieszka wtorek 8.00 – 8.45 pokój nauczycielski
45 Garstecka Katarzyna wtorek 12.30 – 13.10 pokój nauczycielski
46 Wojdowski Jonasz środa 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski wf

Dorota Świerczyńska – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu – tel. (61) 817-49-50 (telefonicznie proszę umówić spotkanie)

Agnieszka Nowak – Połącarz – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu – tel. (61)817-49-50 (telefonicznie proszę umówić spotkanie)