Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2019/2020
II semestr

Lp. Nazwisko Imię Termin dyżurowania Miejsce dyżurowania/sala
1 Baran Aleksandra poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
2 Białkowski Mariusz piątek 9.45 – 10.30 PN wf
3 Błaszak Katarzyna środa 14.00 – 15.00 105 (gabinet pedagogów)
4 Bobek Magdalena środa 7.00  – 8.00 019 (gabinet psychologa)
5 Diakowicz Dorota piątek 9:45 – 10.30 sala 307 / pokój nauczycielski
6 Dudziński Rafał piątek 13.25 – 14.10 PN wf
7 Eltmann Magdalena wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
8 Filipek Artur poniedziałek 8.00 – 8.45 105 (gabinet pedagogów)
9 Filipiak-Cieślak Małgorzata środa 9.00 – 10.40 biblioteka
10 Georgiew Agata piątek 12.35 – 13.20 pokój nauczycielski
11 Górnaś Sylwia środa 13.25 – 14.10 pokój nauczycielski
12 Graczyk Dąbrówka piątek  8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
13 Grzegorzewski Marcin wtorek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
15 Jasińska Anna piątek 9.40 – 10.30 pokój nauczycielski
16 Jauksz Krzysztof poniedziałek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
18 Kiełbasiewicz Jan środa 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski / sala 204
19 Komisarek Michał środa 12.35 – 13.20 pokój nauczycielski
20 Kobiela Piotr czwartek 15.00 – 15.45 pokój nauczycielski
21 Kosowska Magdalena wtorek 12.35 – 13.20 pokój nauczycielski
22 Kot Aneta wtorek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
24 Książek-Myślińska Julita środa 9.45 – 10.30 sala 206
25 Kowańdy Justyna poniedziałek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
26 Kudziń Monika piątek 9.45 – 10.30 PN wf
27 Kurowska Izabela czwartek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski / 203
28 Malinowska Justyna piątek 8.45 – 9.30 PN wf
29 Martyniuk Magdalena wtorek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
30 Pajchrowska Agnieszka czwartek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski / 015
31 Rochowiak Anna czwartek 12.35 – 13.20 pokój nauczycielski / 015
32 Rothe Andrzej poniedziałek 11.35 – 12.20 pokój nauczycielski
33 Sitarz Marzena piątek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
34 Sowińska Dorota piątek  9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
35 Stachowiak Agnieszka poniedziałek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
36 Stramowska Katarzyna czwartek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
37 Strycka-Fabrowska Katarzyna czwartek 8.50 – 9.35 pokój nauczycielski
39 Syroczyńska Anna wtorek 9.30 – 10.15 gabinet logopedy
40 Szafirska Monika piątek 9.45 – 10.30 sekretariat
41 Szambelan Szymon wtorek 9.45 – 10.30 sala 207
42 Szatkowska Renata wtorek 9.45 – 10.30 pokój nauczycielski
44 Świerczyńska Dorota piątek 9.45 – 10.30 sekretariat
45 Tomczak-Kowalska Alicja czwartek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
46 Tomkowiak Aneta środa  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
47 Trzebniak Arkadiusz poniedziałek 10.00 – 10.30 pokój nauczycielski
48 Tylman Tomasz poniedziałek 10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
49 Wiatr Aleksander poniedziałek 14.15 – 15.00 pokój nauczycielski
50 Wiśnioch Emilia wtorek 12.35 – 13.20 pokój nauczycielski
51 Wojdowski Jonasz poniedziałek  11.30 – 12.20 pokój nauczycielski
52 Wróblewska Grażyna piątek  10.45 – 11.30 pokój nauczycielski
53 Okleja Mariola czwartek 12.35 – 13.20 gabinet logopedy

Dorota Świerczyńska – dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu – tel. (61) 817-49-50
(telefonicznie proszę umówić spotkanie)

Monika Szafirska – wicedyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Swarzędzu – tel. (61) 817-49-50
(telefonicznie proszę umówić spotkanie)