Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia dodatkowe rok szkolny 2018/2019

Zajęcia dodatkowe rozwijające talenty i zainteresowania

 II semestr

Liczba

godzin

Imię i nazwisko

nauczyciela

Nazwa zajęć Klasa (uczeń/grupa) Dzień tygodnia/

godzina

1 ADAMSKI

Adam

Toksykologia Poniedziałek 7.10-7.55
1 ADAMSKI

Adam

Toksykologia Wtorek 7.10-7.55
1 ADAMSKI

Adam

Chemia organiczna Czwartek 15.00-15.45
1 BARAN Aleksandra Programowanie na dywanie – koło Klasa 2 b Wtorek 7.10-7.55
1 BŁASZAK

Katarzyna

Świat zawodów – uczeń z pasją Klasy 8 i 3 gim Poniedziałek
1 BŁASZAK

Katarzyna

Indywidualne doradztwo zawodowe – Uczeń z pasją Klasy 8 i 3 gim Poniedziałek /piątek
1 BŁASZAK

Katarzyna

Grupowe doradztwo zawodowe – Uczeń z pasją Klasy 8 i 3 gim czwartek
1 DIAKOWICZ

Dorota

Koło matematyczne

 

Klasy  8 Poniedziałek 14.10-15.00
1 DIAKOWICZ

Dorota

Koło matematyczne

 

Klasa 4 a Wtorek 12.25 -13.10
1 DUDZIŃSKI

Rafał

SKS – badminton, tenis Poniedziałek 15.45-16.00
1 DUDZIŃSKI

Rafał

SKS  – tenis ziemny Wtorek 15.45-16.00
1 ELTMANN

Magdalena

Koło plastyczne Klasa 1 b Poniedziałek 12.25-13.10
1 FABROWSKA

Katarzyna

Biologia – uczeń z pasją czwartek 7.15-8.00
1 FILIPEK

Artur

Uczeń z pasją Czwartek 13.00
1 FILIPIAK – CIEŚLAK

Małgorzata

Opiekun Samorządu Uczniowskiego Poniedziałek 15.10-15.55
1 IDASIAK

Julia

Kółko plastyczne Klasy 4, 5, 7 Poniedziałek 15.05-15.50
1 JASIŃSKA

Anna

J. angielski  5 Klasy 5 Czwartek 15.00-15.45
1 JAUKSZ

Krzysztof

DKF Poniedziałek 14.15-15.00
1 KIEŁBASIEWICZ

Jan

Koło historyczne dla klas 5 Klasy 5 Środa 13.25-14.10
1 KOMISAREK

Michał

Tłumacz języka angielskiego Czwartek 8.00-8.45
1 KOT

Aneta

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego Klasy 3d, 3e Piątek 7.10-7.55
2 KUDZIŃ

Monika

SKS – tenis stołowy Wtorek 14.15-15.45
1 KUDZIŃ

Monika

SKS – siatkówka Środa 13.30-14.15
1 KUROWSKA

Izabela

Kółko historyczne dla kl. 3 gim Klasy 3 gim Czwartek 14.15-15.00
2 MALINOWSKA

Justyna

Gimnastyka korekcyjna Wtorek 14.15-15.00, środa 13.25-14.10
1 MALINOWSKA

Justyna

SKS –fitness klasy 4 i 5 Klasy 4 i 5 Czwartek 13.25-14.10
1 NOWAK –POŁĄCARZ

Agnieszka

Kółko turystyczne Środa 14.15-15.00
1 OWCZARZAK

Renata

Kółko czytelnicze Klasa 1 d Czwartek 7.10-7.55
1 PROKOP-KOZŁOWSKA Sara Fizyka – uczeń z pasją Środa 13.30-14.15
1 SITARZ

Marzena

KOSTRZEWSKA

Anna

Koło wolontariatu Środa 15.05-15.55
1 STĘPIEŃ

Marta

Matematyka – uczeń z pasją Klasy 5b, 5c; 7 b, 7c Wtorek – 14.15-15.00
1 STACHOWIAK

Agnieszka

Kółko matematyczne 1 c

 

Klasa 1c Czwartek 11.35-12.20
1 STACHOWIAK

Agnieszka

Koło plastyczne

 

Klasa 1c Piątek 14.10-15.00
1 SZATKOWSKA

Renata

Kółko gier planszowych

 

Klasa 1a Wtorek 14.15-15.00
1 SZAMBELAN

Szymon

Geografia – uczeń z pasją

 

Piątek 13.25-14.10
WOJDOWSKI Jonasz TANIEC Wtorek 13.15-14.45
2 TRZEBNIAK

Arkadiusz

Kostka Rubika Poniedziałek 12.25-14.10
1 WIATR

Aleksander

Gry i zabawy logiczne Klasa 2a piątek 15.05-15.50
1 WRÓBLEWSKA

Grażyna

Warsztaty mnemotechniki – język niemiecki Czwartek 15.05-15.50

Zajęcia dodatkowe z zakresu pomocy psychologiczno-pedagogicznej

Liczba

godzin

Imię i nazwisko

nauczyciela

Nazwa zajęć Klasa (uczeń/grupa) Dzień tygodnia/

godzina

2 BARAN Aleksandra Wyrównywanie wiedzy klasa 2 b Klasa 2 b Wtorek11.35-12.20

Środa 12.25-13.10

BIAŁKOWSKI Mariusz zajęcia sportowe klasy 7, 8 i 3gim.

klasy 5 i 4

wtorek 15.00 – 16.30

czwartek 14.30 – 15.15

BOBEK Magdalena zaj. o charakterze emocjonalno – społecznym
zajęcia o char. terapeutycznym
wtorek 8.00 – 8.45 oraz środa 8.00 – 8.45

wtorek 11.30 i 12.20

1 DIAKOWICZ

Dorota

Wyrównywanie wiedzy z matematyki

 

Klasa 8 b Środa 14.10-15.00
1 DIAKOWICZ

Dorota

Wyrównywanie wiedzy z matematyki

 

Klasa 4 a Czwartek 8.00-8.45
2 ELTMANN

Magdalena

Wyrównywanie wiedzy klasa 1 b Klasa 1 b Wtorek10.45-11.30

Środa 12.25-13.10

1 GEORGIEW

Agata

Wyrównywanie wiedzy z matematyki Klasy 4 Piątek 13.25-14.10
1 GEORGIEW

Agata

Wyrównywanie wiedzy z matematyki Klasy 5 Środa 7.10 – 7.55
1 JAKUBOWSKA

Ewa

Wyrównywanie wiedzy z matematyki Klasa 3b, 3c

(co 2 tyg)

Poniedziałek 8.00-8.50

Wtorek 43.25-14.10

1 JASIŃSKA

Anna

Przygotowanie do egz. z j.angielskiego Klasy 3 a, c, f, Środa 15.00-15.45
1 KOMISAREK

Michał

J. angielski Klasy 3a, 3d Wtorek 8.50-9.35
1 KOMISAREK

Michał

j. angielski Klasy 4 Czwartek 13.15- 14.00
1 KOT

Aneta

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego Klasy 3d, 3e Piątek 7.10-7.55
1 KSIĄŻEK-MYŚLIŃSKA

Julita

Przygotowanie do egzaminu z j. angielskiego Klasy 3b, 3e Środa 14.15-15.00
2 OWCZARZAK

Renata

Wyrównywanie wiedzy klasa 1 d Klasa 1 d Wtorek 11.35-12.20

Środa 11.35-12.20

1 NOWAK –POŁĄCARZ

Agnieszka

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

K. Czamański

K. Czamański Czwartek14.15-15.00
1 NOWAK –POŁĄCARZ

Agnieszka

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

K. Cz

Środa 13.25-14.10
1 NOWAK –POŁĄCARZ

Agnieszka

Zajęcia dla obcokrajowców Id 12.20-13.10
2 NOWAK –POŁĄCARZ

Agnieszka

Logopedia Czwartek 13.00

Piątek 13.00

2 NOWAK –POŁĄCARZ

Agnieszka

zaj. przygotowujące do egzaminu VIIIc

VIIIa

czwartek 7.10

czwartek 8.00

2 SIEBERT

Elżbieta

Rewalidacja Jan Stachowiak Poniedziałek, środa 7.10-7.55
1 STĘPIEŃ

Marta

Wyrównywanie wiedzy z matematyki 4 Klasy 4 c, d Czwartek 12.25-13.10
1 STĘPIEŃ

Marta

Wyrównywanie wiedzy z matematyki 5 Klasa 5b Poniedziałek 12:25-13:10
1 STĘPIEŃ

Marta

Wyrównywanie wiedzy z matematyki 7 Klasy 7 b,c Środa 7.10-7.55
1 STĘPIEŃ

Marta

Przygotowanie do egzaminu z matematyki Klasy 3 d, e,f Czwartek  14.15-15.00
1 SULUK

Beata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Klasa 5d (a) Środa 13.10-13.55
1 SULUK

Beata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Klasa 5 d (b) Piątek 7.15-7.55
1 SULUK

Beata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Klasa 3 gim Poniedziałek 8.00-8.45
1 SULUK

Beata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

Klasy 3 gim Czwartek 7.15-7.55
1 SULUK

Beata

Wyrównywanie wiedzy języka polskiego Klasa 5 d Czwartek 8.00-8.45
1 SULUK

Beata

Wyrównywanie wiedzy z języka polskiego Klasy 8 Wtorek 7.15-8.00
2 SULUK

Beata

Zajęcia dla obcokrajowców- język polski Klasy 5 Wtorek 8.00-8.45, piątek 8.00-8.45
2 SULUK

Beata

Zajęcia dla obcokrajowców- język polski Klasy 3 gim Poniedziałek 13.25-14.55
1 SZATKOWSKA

Renata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

??? Wtorek 13.25-14.10
1 SZATKOWSKA

Renata

Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne

 

??? Czwartek 14.15-15.00
1 TOMCZAK – KOWALSKA

Alicja

Wyrównywanie wiedzy z matematyki Klasa 5d Czwartek 12.25-13.10
2 TOMCZAK – KOWALSKA

Alicja

Przygotowanie do egzaminu z matematyki Klasa 3a Poniedziałek 13.25-14.10, piątek 13.25-14.10
2 TOMKOWIAK

Aneta

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego Klasy 3 b, f Środa 14.10-15.00, 15.05-15.55
1 TOMKOWIAK

Aneta

Przygotowanie do egzaminu z języka polskiego Klasy 8 a, 8b Czwartek 14.10-15.00
1 TRZEBNIAK

Arkadiusz

Przygotowanie do egzaminu z języka angielskiego Klasa 8 b Poniedziałek 14.15-15.00
2 WIATR

Aleksander

Zajęcia wyrównywania wiedzy Klasa 2a Poniedziałek 11.35-12.20, piątek 10.45-11.30
Wiśnioch

Emilia

SI
Szambelan Szymon – Zajęcia dla obcokrajowców – Geografia
– Zajęcia dla obcokrajowców – Geografia
5a

3e

środa 13:25 – 14:10

środa 14.15 – 15.00