Dzień Patrona – obchody w cieniu pandemii

         W ramach obchodów Dnia Patrona w naszej szkole zostały zorganizowane i przeprowadzone dwa konkursy skierowane do uczniów naszej szkoły.

       Uczniowie klas młodszych mieli stworzyć swoją własną Nagrodę Nobla, a uczniowie klas starszych: czwartych, piątych, szóstych, siódmych i ósmych mieli wykonać lapbooka o jednym z Patronów Naszej Szkoły – Polskim Nobliście.

Komisja konkursowa, kierując się kryteriami określonymi w regulaminie konkursu, postanowiła przyznać następujące miejsca:

Klasy I-III – konkurs „Mój własny Nobelek”

I miejsce – Marta Woźniak kl. 1C

II miejsce – Piotr Deraszkiewicz kl. 1C; Małgosia Łangowska kl. 2B; Marta Wojtuś kl. 1C.

III miejsce – Tadeusz Jaśkowiak kl. 1B; Julia Myślińska kl. 1B.

Wyróżnienia – Kajetan Lewandowski kl. 1C; Nicole Skotarczyk 2C; Aleksandra Murawska kl. IID; Ewa Zhuk kl. IIIC.

Wśród uczniów klas starszych pierwsze miejsce zajęła Dagmara Ławska z klasy 6D, która wykonała pracę poświęconą Marii Skłodowskiej-Curie. Drugie miejsce zajęli: Mikołaj Sobczak z klasy 4B, który również przybliżył postać tej Noblistki oraz Aron Snoch z 6D za lapbooka o Czesławie Miłoszu. Trzecie miejsce należy do Gabrieli Ścibek z 8A, która wykonała pracę o Marii Skłodowskiej-Curie.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a dyplomy i nagrody zostaną wręczone po powrocie do szkoły.